POKLADNY EET

V našem sortimentu najdete pokladny EET s rychlým tiskem na termopásku, které jsou vhodné pro malé i velké obchody. Všechny pokladny mohou být zapojeny do pokladního systému pro prodej se čtečkou čárového kódu.

Společnost UNIPROX, spol. s r.o. je dovozcem registračních pokladen EURO, které vyrábí slovenská firma ELCOM. Ta byla založena již v roce 1990 a postupně se vypracovala na největšího výrobce pokladen v Europě. V současné době vyrábí ELCOM širokou škálu pokladen od malých registračních až po pokladny s dotykovým displejem pro náročné zákazníky a řízením skladového hospodářství. 

 

Filtrovat dle
Cena
Výrobce

1

EET pokladny pro malé i velké obchody

Nenechte se zaskočit novými povinnostmi, které stát na podnikatele uvalil. Ať už provozujete malé bistro, obchod nebo máte byznys s rozsáhlými sklady, bez EET se neobejdete. Jaké jsou nároky na EET pokladny? Především bezproblémové napojení na interní skladový systém, pokladní software a rychlý a přesný přenos dat. Hledáte EET pokladny?  Pořiďte si takové, které zajistí bezproblémové spojení s finanční správou – pomocí wifi nebo ethernet technologií (všech typů kabelů).

EET pokladny pořídíte do každého provozu

Ať provozujete kavárnu, pivnici nebo stánkový prodej, klíčovým požadavkem na EET pokladny je i rychlost, s jakou evidenci prodeje provedete. Vyberte si proto EET pokladny s intuitivním a jednoduchým ovládáním. Takové EET pokladny nejen usnadní „namarkování“ zboží (bez problému je napojíte na čtečky čárových kódů), ale hlavně podstatně urychlí to podstatné – tisk a výdej účtenky.