Obchodní váhy

Společnost UNIPROX, spol. s r.o. nabízí široký sortiment vah, a to jak modely stolní - váhy bez tisku přes systémové váhy s tiskem etiket nebo účtenky až po podlahové příjmové váhy. Pro potřeby řeznictví, uzenářství či prodeje ovoce a zeleniny nabízíme váhopokladny s tiskem účtenky. Pro stánkový prodej vám doporučujeme váhy s vnitřním dobíjecím akumulátorem s provozem až 90 hodin na jedno nabití.

UNIPROX, spol. s r.o. je výhradním dovozcem elektronických vah španělské firmy DIBAL. Tato společnost jako první na světě vyvinula elektronické váhy s dvěma tiskárnami na etikety i na účtenku. Společnost DIBAL byla založena v roce 1985 a od roku 1992 produkuje také průmyslové váhy a etiketovací zařízení. Je držitelem certifikátu ISO 9001, OIML a NMI. Všechny váhy DIBAL dodáváme jako stanovená měřidla s platným ověřením pro EU.

Pro velké obchody a řetězce doporučujeme obchodní systémové váhy s tiskem řady MISTRAL. Mezi nejmodernější patří jistě obchodní váhy s dotykovým displejem řady D-900 nebo CS-1100, které poskytují jednoduché a intuitivní ovládání.

Pro umístění do pokladního boxu vám nabízíme obchodní váhu řady D-POS 400. Spolu se snímačem Honeywell MS-7820 vznikne komfortní pokladní místo pro vážení zeleniny přímo u pokladny. Toto řešení je skvělou kompatibilní náhradou za drahé váhoskenery.