O firmě

UNIPROX – komplexní dodávky pro obchody a potravinářský průmysl

Firma UNIPROX Vám nabízí kompletní služby pro zkvalitnění a zefektivnění chodu Vašich prodejen. Ať už se jedná o pokladní systémy, registrační pokladny, elektronické váhy či spotřební materiál. Zaručujeme kvalitní dodávky a servis.

Pro vybavení obchodů jsme  výhradním dovozcem elektronických vah DIBAL, registračních pokladenUNITRON a etiketovacích kleští  SWING.

Pro potravinářský průmysl jsme výhradním dovozcem balících strojů ULMA, kalibračního zařízení a speciálních strojů na zpracování masa a drůbeže firmy MAREL.

Nabízíme Vám nejen prodej kvalitních a prověřených výrobků, ale také spolehlivý a profesionální servis.

Nejste si dosud jisti, jaké řešení by pro Vaši společnost bylo nejlepší? Nebo naopak přesně víte, co chcete a potřebujete, a očekáváte stoprocentní naplnění svých představ? V každém případě neváhejte a kontaktujte nás. Rádi s Vámi probereme Vaše požadavky a společně navrhneme nejoptimálnější řešení.

Balící stroje

Nabízíme nejširší sortiment balících strojů, balení do průtažné fólie  STRETCH, balení do rukávu FLOW PACK, balení do vakua a ochranné atmosféry TERMOFORMING , balení do ochranné atmosféry do misek LID-systém a balení do smrštitelné fólie SKIN a  SCHRINK

Potravinářské stroje pro zpracování masa, ryb a drůbeže

Nabízíme patentované špičkové kalibrační zařízení a stroje na zpracování masa a drůbeže firmy MAREL. Stroje jsou určeny pro drůbežářské závody , masokombináty a závody zpracující ryby pro přesné dávkování a porcování.

Pokladní systémy

Nabízíme pro všechny typy obchodů pokladní systémy se skladovou evidencí a položkovým prodejem. Jsme autorizovaným prodejcem systému SUPPORT SYSTÉM, VS COMPUTER, CPS. Lze si vybrat systém s registrační pokladnou, PC pokladnou nebo nejmodernější provedení touch  screen pokladnou.