Horkovzdušný tunel ULMA TR 100

Horkovzdušný tunel ULMA TR 100
  • Katalog. číslo: 98101
  • Výrobce: ULMA
  • Dostupnost: Na objednávku

Nerezový smršťovací tunel ULMA TR-100 se závěsným horním víkem určený pro smršťování výrobků, které byly předtím zabaleny automatickou balící linkou.

Způsob provozu

Smršťovací tunel je komora s transportním dopravníkem procházejícím jejím vnitřkem a s jedním nebo více větráky, které produkují proud horkého vzduchu uvnitř komory. Výrobek, zabalený  do smršťovací fólie, běží po dopravníku touto komorou, zatímco proud horkého vzduchu uvnitř komory zvyšuje teplotu fólie, která se smrští kolem výrobku.

VLASTNOSTI

Tunel je celý vyroben z nerezové oceli
Transportní dopravník se silikonovými válečky  Jeho rychlost může být přizpůsobena pomocí potenciometru umístěném na řídícím panelu.
Pracovní výška tunelu je  850 mm. Může být upravena až na 1000 mm pomocí nastavení nohou. Je také opatřen transportními kolečky pro lepší manipulovatelnost a instalaci nebo případné přemístění.
Tunel je vybaven čtyřmi smršťovacími stanicemi. Každá z nich je opatřena odděleným systémem pro regulaci proudu vzduchu a jeho orientaci. Tento proud vzduchu je vytvářen dvěma nezávislými turbínami a ohříván oddělenou sadou ohřívačů, které jsou řízeny jednotlivými kontrolory teploty.

Vrchní kryt tunelu je na pantech, což umožňuje snadný přístup dovnitř tunelu pro účely čištění, údržby a nastavení proudu vzduchu pro každý z modulů.