KOMBINAČNÍ VÁHY

Firma MAREL má dlouholetou tradici a bohaté zkušenosti s výrobou strojů pro vážení, třídění a dávkování. Je také jedinou společností na trhu, která je schopná nabídnout svým zákazníkům opravdu širokou škálu prvotřídních strojů. Společnost využívá inovační technologie a snaží se poskytnout každému klientovi ideální řešení, takže nabízí i stroje na míru podle požadavků klienta.

Na českém trhu je společnost UNIPROX, spol. s r.o. výhradním dovozcem strojů MAREL pro zpracování masa a drůbeže a díky tomu disponuje nejširším sortimentem strojů pro potravinářský průmysl. Abychom dosáhli naprosté spokojenosti a komfortu zákazníků, nabízíme také veškeré poradenství a servis v oblastivážení, třídění, dávkování a dalšího zpracování.

Dávkovací systémy MAREL dávkují porce na fixní hmotnost, což minimalizuje ztráty a k zákazníkovi se tak dostane přesná cílová hmotnost. Naše kombinační váhy mohou pracovat buď jako samostatná jednotka, nebo je lze integrovat do kompletní balicí linky spolu se stroji pro zpracování masa apod.

Všechny nabízené stroje Marel jsou také uzpůsobeny pro snadné čištění, čímž splňují i ty nejpřísnější požadavky v potravinářském průmyslu, a každý zákazník jistě ocení také jejich všestrannost.

    • COMPACT GRADER
    • COMPACT GRADER
    • Zařázení pro třídění drůbežích dílů nebo ryb dle hmotnostní kategorie.

1