MAREL

MAREL

Společnost Marel figuruje na světových trzích jako přední dodavatel moderních zařízení a dále celých výrobních systémů pro potravinářský průmysl zpracovávající především ryby, maso a drůbež. Její světově známé značky Marel, Stork Poultry Processing a Townsend Further Processing si za dobu své existence vysloužily respekt a uznání.

Společnost Marel vyrábí stroje špičkové úrovně vybavené nejmodernějším softwarem

Marel je vůdčím globálním dodavatelem integrovaných systémů pro zpracování ryb a drůbeže, dále ne méně významným dodavatelem zařízení a systémů pro zpracování vepřového a hovězího masa a dalších potravinářských výrobků. Proces od získání suroviny až po balení konečného produktu – řešení od samostatně stojícího zařízení až po integrované systémy “turnkey all inklusive“ – to vše je navrženo s ohledem na každý požadavek našich zákazníků.

Zařízení společnosti Marel, vyrobená ze špičkových komponentů a vybavená moderním softwarem, jsou významnou pomocí malým a velkým zpracovatelům k docílení provozu s maximální kapacitou, ať už v odvětví zpracování ryb, masa, drůbeže, sýrů nebo v dalším přídavném zpracování potravin. Zařízení společnosti Marel pozitivně přispívají k navýšení celkové kvality a hodnoty potravin.

Marel má dlouhou tradici spolupráce s potravinářskými výrobci po celém světě s cílem navržení optimálních řešení daného výrobního procesu. Společnost Marel je schopná nabídnout svým zákazníků jedinečnou inovativní technologii, do které neustále vkládá nové investice.

Jednotlivá zařízení Společnost Marel jsou modulárního principu a mohou být kombinována se stávající sestavou a manuálním zpracováním. Marel nabízí řešení pro kompletní linkový provoz s nejvyšší možnou kapacitou na zákazníkem požadované úrovni automatizace.  

1